Дзвоніть, коли Вам завгодно

(099) 617-55-69

Викуп авто Суми, Терміновий викуп авто

Терміновий Автовикуп в м.Сумы - (099) 617-55-69

Наш сервіс Автовикуп в Сумах вигідніший ніж Автовикуп Приватбанк Суми! Просто зателефонуйте нам та переконайтесь у цьому самі.

Автовикуп будь-якого авто від запорожців до авто преміум класу. Термыновий викуп автомобілів вартістю від 100 до 50 000 у.о. і дорожче. ВАЗ, HONDA, CHEVROLET, LANOS, AUDI, BMW, LEXUS, MERCEDES-BENZ, TOYOTA, INFINITI, ACURA, та інші.
Швидкий розрахунок. Порядність. Конфіденційність.

Терміновий викуп автомобілей в будь-якому стані, викуп битих авто та автовикуп після ДТП. тел: (099) 617-55-69

ТЕРМіНОВИЙ АВТОВИКУП в м.СУМИ

(099) 617-55-69

Ми робимо терміновий автовикуп  машин в будь-якому стані, незалежно від марки виробника автомобіля.

Можливий авто викуп машин після ДТП, терміновий викуп автомобілей іноземного виробництва кінця 90-х років випуску, розглянемо усі варіанти для автовикупу. 

Хочемо звернути особливу увагу на те, що ми також купуємо й нерозмитнені авто (але з чистою юридичною історією).


Купуємо ВІДРАЗУ за готівку

Ми готові викупити авто термінового продажу як у фізичних осіб, так і у юридичних осіб, а також у конфісковані заставні автомобілі у банків і страхових компаній.

Якщо у Вас є автомобіль, то рано чи пізно майже кожен автовласник зіткнеться з продажем свого авто. На те можуть бути різні причини. Хто хоче купити нову машину, комусь автомобіль став розкішшю і від нього вирішили позбутися, комусь набридли нескінченні поломки через солідного терміну служби автомобіля або ж авто потрапило в ДТП, а відновлювати його немає можливості. У всіх перерахованих варіантах гостро стоїть проблема як же швидко вигідно і без зайвих витрат продати свій автомобіль. У Вас як завжди два виходи: або на свій страх і ризик самому шукати покупця на свій автомобіль (в цьому випадку Вам доведеться не раз з'їздити на авторинок, давати оголошення в газети і журнали, їздити на діагностику і т.п.), або звернутися в нашу компанію

Наша компанія займається не тільки терміновим викупом автомобілів. Ми також купуємо автомобілі після ДТП, не працюють або обридлі.

Автовикуп буде корисний тим, хто цього потребує легко і швидко продати своє авто. З нами автовикуп в м.Суми не займе багато часу, адже Ви звернулися до людей де легкові автомобілі скуповують професійно. Якщо Вам потрібно терміново продати автомобіль і оформити всі потрібні документи, а також швидко отримати гроші за нього - телефонуйте нам! За свій автомобіль Ви отримаєте суму, трохи меншу від ринкової, але в цьому полягає суть послуги швидкого Автовикупу. Але з іншого боку Ви економите час і нерви!

Срочный автовыкуп — наиболее подходящий вариант для деловых людей, а так же для людей, которые ценят время и понимают, темп и скорость настоящей жизни.

Що б швидко здійснити операцію автовикупу, треба подзвонити нам, узгодити попередню вартість авто і домовитися про зустріч для огляду й оцінки авто.


Як проходить процедура автовикупу:
  1. Називаемо оріентовну ціну автомобіля та домовляємось про зустріч
  2. Проводимо візуальний огляд, можливо діагностику
  3. Домовляємось про остаточну ціну авто
  4. Перевіряемо наявність штрафів, арештів або заборгованостей за автомобілем
  5. Оформляємо генеральне доручення та платимо гроші продавцю
Документи, які потрібні для оформлення угоди автовикупу за генеральним дорученням:
  1. Технічний паспорт ТЗ (техпаспорт)
  2. Громадянсбкий паспорт власника ТЗ
  3. Идентифікаційний номер власника ТЗ
  4. Генеральне доручення (у випадку, якщо Ви не є власником ТЗ)

Ми також можемо надати допомогу у випадку термінового продажу легкового автомобіля в Сумах чи області. На сьогоднішний день ми вирішуємо проблему для багатьох автовласників (продавців). Ми без проблем купимо Вашу машину післе ДТП. Якщо Ви знайшли більш підходящий автомобіль, та потребуєте швидкого продажу свого старого авто, що б купити інше, ми Вам допоможемо. Ми працюємо на Ваш результат. Зателефонуйте та переконайтесь у цьому самі. Наш контактний номер (099) 617-55-69Автовикуп Суми, Автовикуп Терміново!

Разкажіть про нас друзям

(099) 617-55-69

auto-sumy@ukr.net

Оберіть мову сайту

Українська Русский English Беларускую Polski Deutsche Italiano Francese Spagnolo

Адреса нашої площадки

Викуп авто післе ДТП

Надамо допомогу в ДАІ

Допомога при купівлі авто

Викуп проблемних автоКорисні ресурси
(Відкриється в новому вікні)

ДАІ в м.Суми

Сайт м.Суми

Мерія м.Суми

Терміновий викуп квартир

Обстеження будівель

Альфа-Гарант у Сумах